Apartamente per shitje ne Vlore

Skele,Vlore Web Reference: IREA4365
€84,000
 • Property size 120 m²
 • Property size 0 Garage
 • Property size 2 Beds
 • Property size 1 Bath
Contact Agent

Gallery

Shiten 3 apartament me siperfqaqe 120 m2 te perber nga dy dhoma gjumi sallon me guzhin 1 banjo dhe ballkon.Apartamentet ndodhen ne katet e 4 ,8 dhe 11 te nje residence banimi me  punime cilsore ne zonen e Skeles ne Vlore dhe kane pamje nga Stadiumi.Residenca perbehet nga 10 kate ambjente banimi 2 kate ambjente sherbimesh dhe nje kat parkim nentoksor.Te gjitha materialet e perdorura jane te nje cilsie te lart, veshje e jashtme me Albond, dritaret jan PVC me dopjo xham, dyert e jashtme te blinduara, pllaka spanjolle cilesia e pare, dy ashensore modern.

 • Siperfaqet e apartamenteve 120 m2
 • Cmimi 700 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Features

 • 10 min nga plazhi
 • 2 ashensorë modern
 • 2 min nga qendra e Vlores
 • 5 min nga Porti
 • Certifikat Pronsie
 • Punime cilsore

Property Map

Info Real Estate Albania Apartamente per shitje Vlore Radhime Orikum Dhermi Himare Sarande